Кошик (0 тов.)

Інтернет магазин

+38 097 178-00-93
Поздравляем! Вы получили бесплатную доставку товара

Спочатку був завод. У 1947 році Маріупольський механічний завод опанував виробництво вогнегасників. У 1991 році в епоху перебудови механічний завод був реорганізований в завод протипожежного обладнання «Пожзахист». У 2003 році на базі заводу «Пожзахист» була заснована компанія «Інженерінг» як сервісний центр з обслуговування вогнегасників. Люди- головна цінність компанії. І в той час, зовсім молода, але амбітна команда поставила перед собою великі цілі.

За ці 17 років компанія виросла з невеликого сервісного центру в Виробника вогнегасників та пожежного рукава. І сьогодні «Інженерінг» лідер пожежного ринку. Наша присутність на українському ринку, впізнаваність, обсяги виробництва і продажів, дозволяють нам з гордістю заявляти про це.

В цьому році ми провели масштабний ребрендинг, змінивши фірмовий стиль та назву. Тепер ми Fire Pro. Мета і завдання нашої компанії сьогодні - це зробити так, щоб вогнегасник був в кожному будинку, на кухні, в автомобілі, в офісі. При займанні вогнегасник може врятувати життя і ми точно знаємо, що і ця мета для нас здійсненна!

Працюємо із топовими компаніями України