Кошик (0 тов.)

Інтернет магазин

+38 097 178-00-93
Поздравляем! Вы получили бесплатную доставку товара

Спершу був завод. У 1947 році Маріупольський механічний завод освоїв виробництво вогнегасників. У 1991 році в епоху перебудови механічний завод був реорганізований в завод протипожежного обладнання «Пожзахист». У 2003 році на базі заводу «Пожзахист» була заснована компанія «Інженерінг» ,як сервісний центр із обслуговування вогнегасників. Люди- головна цінність компанії. І в той час зовсім молода, але амбітна команда поставила перед собою великі цілі.

За ці 17 років компанія виросла із невеликого сервісного центру у Виробника вогнегасників та пожежних рукавів. І сьогодні «Інженерінг» лідер пожежного ринку. Наша присутність на українському ринку, впізнаваність, обсяги виробництва і продажів дозволяють нам з гордістю заявляти про це.

В цьому році ми провели масштабний ребрендинг, змінивши фірмовий стиль і назву. Тепер ми Fire Pro . Мета і завдання нашої компанії сьогодні це зробити так, щоб вогнегасник був у кожному будинку, на кухні, в автомобілі, в офісі. На початку пожежі вогнегасник може врятувати життя і ми точно знаємо, що і ця мета для нас здійсненна!

Працюємо із топовими компаніями України
Ukrainian
Ukrainian