Кошик (0 тов.)

Інтернет магазин

+38 097 178-00-93
Поздравляем! Вы получили бесплатную доставку товара

виробництво, продаж, обслуговування протипожежного устаткування

Продукція

Історія компанії Fire Pro – це історія розвитку та досягнень людей, об'єдналися для максимальної надійної безпеки людського життя

ТОВ «ТСЦ «Інженерінг» займається комплексним оснащенням і забезпеченням різних підприємств, заводів і об'єктів аварійно-спасательнойтехнікой, засобами індивідуального захисту та пожежогасіння.

Спектр діяльності компанії досить широкий: від виробництва пожежного обладнання до його обслуговування і продаж різноманітного пожежного інвентарю.

До складу «ТСЦ «Інженерінг» входять вісім структурних складських приміщень: які відповідають вимогам норм проектування складів матеріалів для зберігання пожежного обладнання. На території бази компанії розташовані цехи з виробництва та обслуговування всіх типів вогнегасників, по ремонту допоміжного обладнання.

Чому протипожежне обладнання потрібно купувати у Fire Pro?
  • Власне виробництво вогнегасників і рукавів пожежних

  • Сервісне обслуговування,перезарядка вогнегасника

  • Сертифіковане обладнання, гарантія якості

  • Кваліфікована допомога консультантів

Наші партнери

Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки SOCAR є однією з найбільших нафтових компаній в світі.

SOCAR в Україні веде свою діяльність з 2008 року. Це мережа з 60 автозаправних комплексів преміум-класу в 11 областях України. Інший напрямок діяльності холдингу SOCAR — це оптові продажі всіх видів палива, його зберігання та транспортування, імпорт природного газу.

Метінвест — найбільший в Україні і один з найбільших в світі виробників залізорудної сировини і стали. Компанія займає 13-е місце в рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи Deloitte TOP-500 за підсумками 2015 року

Епіцентр - найбільше торгово-роздрібне підприємство України, налічує 61 гіпермаркетів загальною площею понад 1 млн м². З 2019 року є титульним спонсором національної збірної України з футболу.

WOG - друга за величиною мережа автозаправних станцій в Україні, заснована в 2000 р. Має понад 400 АЗС по всій Україні

Ukrainian
Ukrainian